Blog

AKZ Motors İnşaat Otomotiv

  Antakya Günlük Rent A CAR - Uygun Fiyata Araç Kiralama

  Hatay İlindeki Altınözü Oto Kiralama, Antakya Oto Kiralama, Arsuz Oto Kiralama, Belen Oto Kiralama, Defne Oto

  Kiralama, Dörtyol Oto Kiralama, Erzin Oto Kiralama, Hassa Oto Kiralama, Hatay Merkez Oto Kiralama, İskenderun Oto Kiralama,Kırıkhan Oto Kiralama, Kumlu Oto Kiralama, Payas Oto Kiralama, Reyhanlı Oto Kiralama, Samandağ Oto Kiralama, Yayladağı Oto Kiralama ilçelerindeki Oto Kiralama sektorundeki Firmalara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.Hatay Oto Kiralama,Hatay Oto Kiralamacı,Hatay Oto Kiralamacılar, Hatay Araç Kiralama,Hatay Araç Kiralamacı, Hatay Araç Kiralamacılar, Hatay Araba Kiralama,Hatay Araba Kiralamacı,Hatay Araba Kiralamacılar, 7/24 Oto Kiralama, 7/24 Oto Kiralamacı, 7/24 Oto Kiralamacılar, Hatay Benzinli Oto Kiralama, Dizel OtoKiralamacı, Düz Vites Oto Kiralamacılar,Hatay Otomatik Vites Oto Kiralama,Hatay Az Yakıtlı Oto Kiralamacı, Temiz Oto Kiralamacılar, Oto Kiralama Fiyatları, Oto Kiralama Şirketleri, Kolay Oto Kiralama, Araç Kiralama Fiyatları, Rent A Car, Oto Kiralama Rent ACar, Araç Kiralama Rent A Car, Kiralık Oto, Kiralık Araç,Hatay Kiralık Araba,Hatay Havalimanı Oto Kiralam, Havalimanı Araç Kiralama, Havalimanı Araba Kiralama, Ucuz Arabalar, Filo Kiralama,Hatay  Filo Oto Kiralama,Hatay  Filo Araba Kiralama, Hatay Filo Araç Kiralama,Hatay UcuzOto Kiralama, Ucuz Araba Kiralama,Hatay Ucuz Araç Kiralama,Hatay Yıllık Aylık Günlük Oto Kiralama, Yıllık Aylık Günlük Araç Kiralama, Yıllık Aylık Günlük Araba Kiralama,Hatay Oto Araç Araba Kiralama Şirketleri,Hatay En Uygun Oto Araç Araba Kiralama, HatayOto Araç Araba Kiralama Rent A Car, Hatay Havalimanı Oto Araç Araba Kiralama Rent a Car,Hatay  Oto Araç Araba Rent A Car,Hatay Vip Oto Araç Araba Kiralama, Mercedes Vito Oto Araç Araba Kiralama, Transporter Oto Araç Araba Kiralama, Lüks Oto Araç Araba Kiralama,Hatay Kiralık Oto Araç Araba,Hatay Ticari Oto Araç Araba Kiralama,Hatay Kurumsal Oto Araç Araba Kiralama, Hatay Oto Araç Araba Kiralama Ren A Car,Hatay   Havaalını Oto Araç Araba Kiralama,Hatay Şöförlü Oto Araç Araba Kiralama,Hatay Şöförsüz Oto Araç Araba Kiralama,Hatay Uzun Süreli Oto Araç Araba Kiralama,Hatay Limuzin Kiralama, Doblo Oto Araç Araba Kiralama

  Diğer Haberler

  Korona (Kovid-19) Virüs Bilgilendirme!

  Detaylı bilgi.
  HABERİ GÖRÜNTÜLE

  Araç Kiralamanın Faydaları, Avantajları Nelerdir?

  Kısa ya da uzun vadeli araç gereksinimimizi karşılamak için tercih ettiğimiz bir yöntem olan antakya araç kiralama, genel bir açıdan düşünüldüğünde, araç satın almaya göre müşterilere önemli bir takım olumlu yönler sağlamaktadır. Her ne kadar uzun süreli banka kredileri, araç almak isteyenleri finansman olarak rahatlatıyor görünse de, son dönemlerde oldukça yaygın olarak tercih edilmeye başlanan uzun süreli araç kiralama, araç ihtiyacını karşılama konusunda ciddi bir seçenek olarak görülmektedir.
  HABERİ GÖRÜNTÜLE

  Araç Kiralama Avantajları

  antakya oto kiralama, antakya rent a car, antakya araç kiralama, antakya havalimanı araç kiralama, antakya havaalanı rent a car
  HABERİ GÖRÜNTÜLE

  Antakya Rent A Car - Aracınız adresinize teslim edilsin.

  Adresinize ücretsiz teslim edeceğimiz ekonomik araçlar
  HABERİ GÖRÜNTÜLE

  Antakya Havalimanı Araç Kiralama - Rent A Car

  Antakya Araç Kiralama - Antakya Rent A Car
  HABERİ GÖRÜNTÜLE

  Hatay Havalimanı Rent A Car

  Antakya Havaalanı Rent A Car - Antakya Araç Kiralama - Antakya Rent A Car
  HABERİ GÖRÜNTÜLE

  Antakya Havalimanı Rent A Car

  Hatay Havalimanı Rent A Car - Antakya Araç Kiralama
  HABERİ GÖRÜNTÜLE

  Akz Motor ve İnşaat Hizmete Girdi

  Yurtdışından gelerek ülkesine yatırım yapan bölgenin önemli iş adamlarından Ahmet Karadeniz, Birbirinden iddialı son model araç satışı yapılan AKZ Motors ve İnşaatı Hatay halkıyla buluşturdu.
  HABERİ GÖRÜNTÜLE

  Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

  Özellikle birçok firma ve kurum için günümüzde çeşitli sayılarda araca sahip olmak bir lüks değil zorunluluktur. Firmadaki personellerin şehir içi ve şehirlerarası erişimlerde ihtiyaç duyacağı arabaları satın alınması son derece pahalı bir yöntemdir. Her geçen gün artmakta olan vergiler sebebiyle sıfır kilometre bir araç satın almak yerine birçok firma araç kiralamanın avantajları nelerdir diye merak etmektedir. Firmamızla iletişime geçildiğinde detaylı bilgilendirme yapıldığında birçok kurum ve firma sıfır model araç satın almak yerine araç kiralama yöntemine başvurmaktadır.
  HABERİ GÖRÜNTÜLE

  Hatay Araç Kiralama Şirketleri

  Özellikle son yıllarda giderek artmakta olan araç kiralama işlemleri sayesinde, kişi ya da firmalar uygun fiyatlar ile araç kullanma imkânı bulabilmektedir. Günümüzde satın almaya göre daha uygun fiyatlı olan araç kiralama işlemleri, genel olarak büyük şirket ve firmalar tarafından yaygın olarak tercih edilmektedir. Ülkemizin büyük illeri arasında yer alan Hatay bölgesinde de araç kiralama hizmetleri verilmekte ve kişiler düşük maliyet ile bu hizmetlerden yararlanabilmektedir.
  HABERİ GÖRÜNTÜLE

  Hatay Kiralık Araç Firmaları

  Hatay'da sizlere hizmet sunan AKZ Motors Rent A Car yıllara varan deneyimleri sayesinde Hatay'da sizler için en iyi araç kiralama hizmetini sunmaktadır. Araç kiralamak istediğinizde firmaların sunduğu hizmetin kalitesi ve araç çeşitliliği sizin için önemliyse sizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman personellerimiz sayesinde hangi araçları kiralamak istediğiniz belirlenecek ve daha sonrasında araçlar hazır hale getirilerek bu araçlar sizler için kiralanacaktır.
  HABERİ GÖRÜNTÜLE

  Antakya Uygun Rent A Car Firması Akz Rent A Car'da

  Akz Motors Rent A Car kiraladığı her aracın konforlu olması için özel çalışmalar yürütmektedir. Yeni bir araç filomuza dâhil edilmeden önce uzman ekiplerin kontrolünden geçmekte ve yapılan bu kontrollerde de araçların eksik olan donanımları ve ekipmanları kısa sürede giderilmektedir. Eğer en konforlu araçları kiralamak isterseniz Antakya Akz Motors Rent A Car bu konuda sizin için doğru bir seçim olacaktır.
  HABERİ GÖRÜNTÜLE

  Genel Kiralama Koşulları

  Kiracı Kara Yolları Yönetmeliği ve yürürlükteki trafik kanunlara uymak zorundadır. Vasıtanın sürücüsü olarak bu yükümlülüklerden habersiz olduğunu iddia edemez. Kiracı Kara Yolları Yönetmeliği’ne aykırı davranış sonucu ortaya çıkan ceza ya da masraflardan sorumludur. Bu nedenle kiralayan taşınan mala gelebilecek hasarlardan sorumlu tutulamaz.
  HABERİ GÖRÜNTÜLE

  Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Bugün araç kiralama hizmeti, hem bireyler hem de kurumlar için giderek daha çok önem kazanan bir ihtiyaç haline geldi. Turizmin gelişmesi, havayolu taşımacılığının daha popüler hale gelmesi ve havalimanı sayısının artması ile hem uzun dönem araç kiralama hem de kısa dönem araç kiralama alanlarında talebin artmasına sebep oldu.
  HABERİ GÖRÜNTÜLE

  Aracımı Neden Akz Rent A Car'dan Kiralamalıyım?

  Kurulduğu günden itibaren “her zaman en iyi hizmet” ilkesi ile gaza basan Akz Rent A Car profesyonel ekibi, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışı ve geniş araç yelpazesi ile araç kiralamada sektörün yüz akı bir firma olmanın gururunu taşımaktadır.
  HABERİ GÖRÜNTÜLE

  Hızlı İletişim Formu BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN

  AKZ Motors Rent A Car olarak ihtiyacınız olduğu her an yanınızda olacağımızın garantisini veriyoruz.
  Odabaşı Mah. Çevreyolu Cad. No:158/C Antakya HATAY
  Telefon : (0326) 502 01 09
  E-mail : info@akz.com.tr