Blog

AKZ Motors İnşaat Otomotiv

  Adresinize ücretsiz teslim edeceğimiz ekonomik araçlar

  Arama motorlarında Antakya ucuz rent a car diye bir arama yapalım bakalım karşımıza çıkıcak olan web siteleriniden çak tanesi Antakya rent a car firması çak tanesi reklam sitesi çak tanesi bizlere zarar verecek bunlara dikkat ederek araç kiralama işlemi yapmamız çok çok önemlidir. Antakya rent a car işlemlerinize en hızlı cevap almak  için ister web sitemiz aracılığı ile online ister çağrı merkezimizi arayarak araç kiralama taleplerini ilete bilir hızlı ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla bizden araba kiralama hizmeti alabilirsiniz.

  Antakya Ucuz Rent A Car Firmaları

  Antakya Ucuz rent a car hizmetimizde kullanımınıza sunduğumuz araçlarımız tamamı dizel araçlardan oluşmaktadır.Neden ucuz rent a car diyoruz sorusunun cevabı ise hem kiralık araçlarımız yakıt tasarruflu hem araçlarımız bakımlı ve yeni  hemde araç kiralama fiyatlarımız oldukça ucuz bu nedenle Antakya ucuz rent a car hizmeti vermek konusunda iddialıyız.

  Antakya Rent A Car Firması

  Antakya rent a  car şirketimiz  kiralık araç filosunun % 98 ini dizel araçlardan oluşturarak Antakya da rent a car hizmeti almak isteyen müşterilerine Hatay trafiğinde yapacakları yakıttanda tasarruf etmeklerini sağlamaktadır.Ayrıca Antakya rent a  car hizmetimizde fiat doblo,ford connect ve benzeri koltuklu araçları kiralamanız mümkündür. Antakya rent a car hizmetimiz Hatay tüm ilçelerinde alına bilmekte olup 10 gün üzeri araç kiralama taleplerinizde ücretsiz adrese araç teslimi yapılmaktadır.

  Diğer Haberler

  Korona (Kovid-19) Virüs Bilgilendirme!

  Detaylı bilgi.
  HABERİ GÖRÜNTÜLE

  Araç Kiralamanın Faydaları, Avantajları Nelerdir?

  Kısa ya da uzun vadeli araç gereksinimimizi karşılamak için tercih ettiğimiz bir yöntem olan antakya araç kiralama, genel bir açıdan düşünüldüğünde, araç satın almaya göre müşterilere önemli bir takım olumlu yönler sağlamaktadır. Her ne kadar uzun süreli banka kredileri, araç almak isteyenleri finansman olarak rahatlatıyor görünse de, son dönemlerde oldukça yaygın olarak tercih edilmeye başlanan uzun süreli araç kiralama, araç ihtiyacını karşılama konusunda ciddi bir seçenek olarak görülmektedir.
  HABERİ GÖRÜNTÜLE

  Araç Kiralama Avantajları

  antakya oto kiralama, antakya rent a car, antakya araç kiralama, antakya havalimanı araç kiralama, antakya havaalanı rent a car
  HABERİ GÖRÜNTÜLE

  Antakya Havalimanı Araç Kiralama - Rent A Car

  Antakya Araç Kiralama - Antakya Rent A Car
  HABERİ GÖRÜNTÜLE

  Antakya Ucuz Uygun Araba Kiralama

  Antakya Günlük Rent A CAR - Uygun Fiyata Araç Kiralama
  HABERİ GÖRÜNTÜLE

  Hatay Havalimanı Rent A Car

  Antakya Havaalanı Rent A Car - Antakya Araç Kiralama - Antakya Rent A Car
  HABERİ GÖRÜNTÜLE

  Antakya Havalimanı Rent A Car

  Hatay Havalimanı Rent A Car - Antakya Araç Kiralama
  HABERİ GÖRÜNTÜLE

  Akz Motor ve İnşaat Hizmete Girdi

  Yurtdışından gelerek ülkesine yatırım yapan bölgenin önemli iş adamlarından Ahmet Karadeniz, Birbirinden iddialı son model araç satışı yapılan AKZ Motors ve İnşaatı Hatay halkıyla buluşturdu.
  HABERİ GÖRÜNTÜLE

  Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

  Özellikle birçok firma ve kurum için günümüzde çeşitli sayılarda araca sahip olmak bir lüks değil zorunluluktur. Firmadaki personellerin şehir içi ve şehirlerarası erişimlerde ihtiyaç duyacağı arabaları satın alınması son derece pahalı bir yöntemdir. Her geçen gün artmakta olan vergiler sebebiyle sıfır kilometre bir araç satın almak yerine birçok firma araç kiralamanın avantajları nelerdir diye merak etmektedir. Firmamızla iletişime geçildiğinde detaylı bilgilendirme yapıldığında birçok kurum ve firma sıfır model araç satın almak yerine araç kiralama yöntemine başvurmaktadır.
  HABERİ GÖRÜNTÜLE

  Hatay Araç Kiralama Şirketleri

  Özellikle son yıllarda giderek artmakta olan araç kiralama işlemleri sayesinde, kişi ya da firmalar uygun fiyatlar ile araç kullanma imkânı bulabilmektedir. Günümüzde satın almaya göre daha uygun fiyatlı olan araç kiralama işlemleri, genel olarak büyük şirket ve firmalar tarafından yaygın olarak tercih edilmektedir. Ülkemizin büyük illeri arasında yer alan Hatay bölgesinde de araç kiralama hizmetleri verilmekte ve kişiler düşük maliyet ile bu hizmetlerden yararlanabilmektedir.
  HABERİ GÖRÜNTÜLE

  Hatay Kiralık Araç Firmaları

  Hatay'da sizlere hizmet sunan AKZ Motors Rent A Car yıllara varan deneyimleri sayesinde Hatay'da sizler için en iyi araç kiralama hizmetini sunmaktadır. Araç kiralamak istediğinizde firmaların sunduğu hizmetin kalitesi ve araç çeşitliliği sizin için önemliyse sizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman personellerimiz sayesinde hangi araçları kiralamak istediğiniz belirlenecek ve daha sonrasında araçlar hazır hale getirilerek bu araçlar sizler için kiralanacaktır.
  HABERİ GÖRÜNTÜLE

  Antakya Uygun Rent A Car Firması Akz Rent A Car'da

  Akz Motors Rent A Car kiraladığı her aracın konforlu olması için özel çalışmalar yürütmektedir. Yeni bir araç filomuza dâhil edilmeden önce uzman ekiplerin kontrolünden geçmekte ve yapılan bu kontrollerde de araçların eksik olan donanımları ve ekipmanları kısa sürede giderilmektedir. Eğer en konforlu araçları kiralamak isterseniz Antakya Akz Motors Rent A Car bu konuda sizin için doğru bir seçim olacaktır.
  HABERİ GÖRÜNTÜLE

  Genel Kiralama Koşulları

  Kiracı Kara Yolları Yönetmeliği ve yürürlükteki trafik kanunlara uymak zorundadır. Vasıtanın sürücüsü olarak bu yükümlülüklerden habersiz olduğunu iddia edemez. Kiracı Kara Yolları Yönetmeliği’ne aykırı davranış sonucu ortaya çıkan ceza ya da masraflardan sorumludur. Bu nedenle kiralayan taşınan mala gelebilecek hasarlardan sorumlu tutulamaz.
  HABERİ GÖRÜNTÜLE

  Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Bugün araç kiralama hizmeti, hem bireyler hem de kurumlar için giderek daha çok önem kazanan bir ihtiyaç haline geldi. Turizmin gelişmesi, havayolu taşımacılığının daha popüler hale gelmesi ve havalimanı sayısının artması ile hem uzun dönem araç kiralama hem de kısa dönem araç kiralama alanlarında talebin artmasına sebep oldu.
  HABERİ GÖRÜNTÜLE

  Aracımı Neden Akz Rent A Car'dan Kiralamalıyım?

  Kurulduğu günden itibaren “her zaman en iyi hizmet” ilkesi ile gaza basan Akz Rent A Car profesyonel ekibi, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışı ve geniş araç yelpazesi ile araç kiralamada sektörün yüz akı bir firma olmanın gururunu taşımaktadır.
  HABERİ GÖRÜNTÜLE

  Hızlı İletişim Formu BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN

  AKZ Motors Rent A Car olarak ihtiyacınız olduğu her an yanınızda olacağımızın garantisini veriyoruz.
  Odabaşı Mah. Çevreyolu Cad. No:158/C Antakya HATAY
  Telefon : (0326) 502 01 09
  E-mail : info@akz.com.tr