Blog

AKZ Motors Construction Rent a Car

  Adresinize ücretsiz teslim edeceğimiz ekonomik araçlar

  Arama motorlarında Antakya ucuz rent a car diye bir arama yapalım bakalım karşımıza çıkıcak olan web siteleriniden çak tanesi Antakya rent a car firması çak tanesi reklam sitesi çak tanesi bizlere zarar verecek bunlara dikkat ederek araç kiralama işlemi yapmamız çok çok önemlidir. Antakya rent a car işlemlerinize en hızlı cevap almak  için ister web sitemiz aracılığı ile online ister çağrı merkezimizi arayarak araç kiralama taleplerini ilete bilir hızlı ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla bizden araba kiralama hizmeti alabilirsiniz.

  Antakya Ucuz Rent A Car Firmaları

  Antakya Ucuz rent a car hizmetimizde kullanımınıza sunduğumuz araçlarımız tamamı dizel araçlardan oluşmaktadır.Neden ucuz rent a car diyoruz sorusunun cevabı ise hem kiralık araçlarımız yakıt tasarruflu hem araçlarımız bakımlı ve yeni  hemde araç kiralama fiyatlarımız oldukça ucuz bu nedenle Antakya ucuz rent a car hizmeti vermek konusunda iddialıyız.

  Antakya Rent A Car Firması

  Antakya rent a  car şirketimiz  kiralık araç filosunun % 98 ini dizel araçlardan oluşturarak Antakya da rent a car hizmeti almak isteyen müşterilerine Hatay trafiğinde yapacakları yakıttanda tasarruf etmeklerini sağlamaktadır.Ayrıca Antakya rent a  car hizmetimizde fiat doblo,ford connect ve benzeri koltuklu araçları kiralamanız mümkündür. Antakya rent a car hizmetimiz Hatay tüm ilçelerinde alına bilmekte olup 10 gün üzeri araç kiralama taleplerinizde ücretsiz adrese araç teslimi yapılmaktadır.

  Other News

  Reklam Sayfası

  VIEW NEW

  Korona (Kovid-19) Virüs Bilgilendirme!

  Detaylı bilgi.
  VIEW NEW

  Araç Kiralamanın Faydaları, Avantajları Nelerdir?

  Kısa ya da uzun vadeli araç gereksinimimizi karşılamak için tercih ettiğimiz bir yöntem olan antakya araç kiralama, genel bir açıdan düşünüldüğünde, araç satın almaya göre müşterilere önemli bir takım olumlu yönler sağlamaktadır. Her ne kadar uzun süreli banka kredileri, araç almak isteyenleri finansman olarak rahatlatıyor görünse de, son dönemlerde oldukça yaygın olarak tercih edilmeye başlanan uzun süreli araç kiralama, araç ihtiyacını karşılama konusunda ciddi bir seçenek olarak görülmektedir.
  VIEW NEW

  Araç Kiralama Avantajları

  antakya oto kiralama, antakya rent a car, antakya araç kiralama, antakya havalimanı araç kiralama, antakya havaalanı rent a car
  VIEW NEW

  Antakya Havalimanı Araç Kiralama - Rent A Car

  Antakya Araç Kiralama - Antakya Rent A Car
  VIEW NEW

  Antakya Ucuz Uygun Araba Kiralama

  Antakya Günlük Rent A CAR - Uygun Fiyata Araç Kiralama
  VIEW NEW

  Hatay Havalimanı Rent A Car

  Antakya Havaalanı Rent A Car - Antakya Araç Kiralama - Antakya Rent A Car
  VIEW NEW

  Antakya Havalimanı Rent A Car

  Hatay Havalimanı Rent A Car - Antakya Araç Kiralama
  VIEW NEW

  Akz Engine and Construction Service Input

  Ahmet Karadeniz, one of the important businessmen of the region who came from abroad and invested in his country, AKZ Motors and Construction, which were selling assertive latest model vehicles, met with the people of Hatay.
  VIEW NEW

  What are the Advantages of Renting a Car?

  Özellikle birçok firma ve kurum için günümüzde çeşitli sayılarda araca sahip olmak bir lüks değil zorunluluktur. Firmadaki personellerin şehir içi ve şehirlerarası erişimlerde ihtiyaç duyacağı arabaları satın alınması son derece pahalı bir yöntemdir. Her geçen gün artmakta olan vergiler sebebiyle sıfır kilometre bir araç satın almak yerine birçok firma araç kiralamanın avantajları nelerdir diye merak etmektedir. Firmamızla iletişime geçildiğinde detaylı bilgilendirme yapıldığında birçok kurum ve firma sıfır model araç satın almak yerine araç kiralama yöntemine başvurmaktadır.
  VIEW NEW

  Hatay Rent A Car Companies

  Especially in recent years, thanks to the increasing number of car rental operations, people or companies can find the opportunity to drive with affordable prices. Car rental operations, which are more affordable than buying today, are generally preferred by large companies and companies. In the Hatay region, which is one of the biggest attractions of our country, car rental services are provided and people can benefit from these services at low cost.
  VIEW NEW

  Hatay Car Rental Companies

  AKZ Motors Rent A Car, which provides services to you in Hatay, provides you the best car rental service in Hatay It offers. If you want to rent a vehicle and the quality of the service offered by the companies and the variety of vehicles is important for you, You can now. Our expert staff in the field will determine which vehicles you want to rent and then make the vehicles ready these tools will be rented for you.
  VIEW NEW

  Convenient Rent A Car Company in Antakya Akz Rent A Car

  Akz Motors Rent A Car carries out special works to make every vehicle rented comfortable. Before a new vehicle is included in our fleet, specialist teams are undergoing control, equipment and equipments are removed in a short time. If you want to rent the most comfortable vehicles, Antakya Akz Motors Rent A Car will be the right choice for you in this regard.
  VIEW NEW

  General Rental Terms

  Kiracı Kara Yolları Yönetmeliği ve yürürlükteki trafik kanunlara uymak zorundadır. Vasıtanın sürücüsü olarak bu yükümlülüklerden habersiz olduğunu iddia edemez. Kiracı Kara Yolları Yönetmeliği’ne aykırı davranış sonucu ortaya çıkan ceza ya da masraflardan sorumludur. Bu nedenle kiralayan taşınan mala gelebilecek hasarlardan sorumlu tutulamaz.
  VIEW NEW

  What to Look for When Renting a Car?

  Today, car rental service has become an increasingly important requirement for both individuals and institutions. The development of tourism has led to an increase in demand for both long-term car rentals and short-term car rental areas, as air transport has become more popular and the number of airports has increased.
  VIEW NEW

  Why should I rent my car from Akz Rent A Car?

  Since its establishment, Akz Rent A Car has been proud to be a face-to-face company in the sector of car rental with its professional team, customer satisfaction oriented working understanding and wide vehicle fan.
  VIEW NEW

  Quick Contact Form CONTACT US

  As AKZ Motors Rent A Car, we guarantee that you will be there whenever you need.
  Odabaşı Mah. Çevreyolu Cad. No:158/C Antakya HATAY
  Telephone : (0326) 502 01 09
  E-mail : info@akz.com.tr