Hizmetlerimiz

AKZ Motors İnşaat Otomotiv

Akz Rent A Car


Kısa dönem araç kiralama sektörüne farklı bir anlayış getirecek olan, yeni nesil araç kiralama sloganı ile faaliyete geçen AKZ Motors Rent A Car, fark yaratan bir anlayışla müşterilerine hizmet vermeyi hedefliyor.
 
 
%100 Yerli sermaye ile kurulan AKZ Motors Rent A Car, global bir marka olma vizyonuna sahip tek Türk rent a car markasıdır. İş veya özel maksatla kiralama yapan müşterilerin, beklentileri doğrultusunda kurumsallığa sahip ama aynı zamanda da kendi ülkelerine ait ve samimi buldukları bir marka beklentileri düşünülerek ortaya çıkarıldı.
 
 
AKZ Motors Rent A Car markasını, diğer global ve kurumsal rent a car şirketlerinden ayrıştıran en önemli özelliği, tamamen müşterilerinin konforu ve mutluluğu düşünülerek geliştirdiği, teknolojik altyapısıdır.
 
AKZ Motors Rent A Car, araç kiralama sürecinin her adımında güven ve destek sağlıyor. Müşterinin tüm beklentilerini göz önünde bulundurarak ürün ve hizmetlerini geliştiren AKZ Motors Rent A Car, araç kiralayan müşterinin ihtiyaç duyabileceği her konuda teknolojiyi kullanarak, beklentilerin üzerinde hizmet sunmayı hedefliyor.
 
 

Akz 2. El


Misyonumuz;
 
İkinci el otomobil piyasasında, sunduğumuz hizmet kalitesi ve çeşitliliği ile referans noktası haline gelmek;
 
Markamız ile temas içinde bulunan tüm şahıs ve şirketlere, dürüst, samimi, profesyonel ve ayrıcalıklı bir hizmet sunarak, yaşanılan deneyimi
düzenli bir ilişkiye dönüştürmek;
 
İkinci el otomobil piyasasının hizmet standartlarını oluşturacak bilgi, beceri ve vizyonu oluşturmak
 
Vizyonumuz;
 
İkinci el otomobil ticaretinde var olan tüm hizmetleri aynı çatı altında toplayarak, profesyonel ve tecrübeli ekiple, kaliteli ve güvenilir
bir hizmet sunmak;
 
En üst düzey müşteri memnuniyeti sağlayarak, müşterilerimizi marka elçisi haline dönüştürmek;
 
Hizmet standardı ve çeşitliliği sağlayarak, komple hizmet üretmek ve tüm müşteri beklentilerini karşılamak
 
Değerlerimiz;
 
Mutlu çalışanlarla mutlu müşteriler yaratmak
 
Şeffaf ve dürüst hizmet
 
Yenilikçi, gelişimci ve lider iş anlayışı
 
Tam donanımlı ve profesyonel ekip ile hizmet
 
Güleryüzlü ve samimi yaklaşım
 

 

Akz İnşaat


Vizyonumuz
 
AKZ Motors İnşaat Rent a Car yüklendiğimiz sorumluluğun farkındayız. Hedefimiz; içinde yer aldığımız sektörlerde kalitemizle ön plana çıkarak en iyi olabilmek, ülkemiz için en yüksek toplumsal ve ekonomik değeri yaratabilmektir.
 
Misyonumuz
 
Uzun süredir ülkemizde ve dünyanın birçok yerinde edindiğimiz iş tecrübesinin doğruladığı ilkelerle oluşturduğumuz sağlam yapıyı, geleneklere bağlı, aynı zamanda yenilik ve gelişmelere açık olarak gelecek kuşaklara taşımak, toplumdan ve çalışanlarımızdan aldığımız güçle en iyi şekilde mal ve hizmet üretmektir.
 
 
Değerlerimiz
 
Kalite, Güven, İtibar.
 
Uzun yıllara dayanan köklü geçmişimize ait itibarımız, kalite ve güven üzerine inşa edilmiştir. Taahhüdümüz; tüm projeleri hatasız ve zamanında teslim etmek, sağlam ve nitelikli iş çıkartmak, en güvenilir mal ve hizmeti üretmektir. Bunları gerçekleştirirken dürüstlükten, doğruluktan ve tutarlılıktan asla taviz verilmez. Hiç durmaksızın gücümüz yettiğince çalışmak, yüksek başarıyı hedeflemek ve hep daha ileriye ulaşmak, en vazgeçilmez ilkemizdir.
 
Geleneklere Bağlılık Ve Yeniliklere Açıklık
 
Uzun yıllara dayanan bu sağlam çatı altında gelenek yenilikle birleştirilir. Köklü ve kalıcı değerlerimizden oluşan temel üzerine, çağdaş ve ilerici yaklaşımları özenle yerleştirerek yaratırız geleceğimizi. Sürekli öğrenen ve gelişen yapımızla çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize görünür katkılar sağlamak için çalışırız.
 
 
Eşitlik, Adalet, Vefa
 
En küçük başarımız bile, bir tek insanın eseri olamayacak kadar büyüktür. İnsanların büyük işleri ancak birbirlerine güvenip dayanarak başarabildikleri gerçeğinden hareketle, yöneticilerimiz ve Topluluğumuz bünyesindeki tüm çalışanlarımız bir aile olarak birbirlerine kenetlenmişlerdir. Nurol Ailesinin tüm fertleri, yapı taşı sevgi – saygı – özveri olan güçlü bir ekip ruhuna sahiptirler.
 
Toplumsal Fayda
 
Toplumun bir parçası olduğumuzun farkındalığıyla, şirket hedefleri ile ülke ve toplum çıkarlarının uyum içinde olmasına özen gösteririz. Sürdürülebilir bir gelecek yaratmak için, sosyal ve toplumsal görev bilinci içinde üzerimize düşen yükümlülükleri araştırır ve bunları en faydalı olacak şekilde yerine getiririz.
 
Çevreye Saygı
 
Şirket kültürümüzün en temel ilkelerinden biri; tüm iş süreçlerimizde doğanın korunmasının ve ekolojik düzene fayda sağlanmasının, gelecek kuşakların yaşam kalitesinin arttırılması için birincil öncelik olduğunun bilinciyle hareket etmektir.
 

Hızlı İletişim Formu BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN

AKZ Motors Rent A Car olarak ihtiyacınız olduğu her an yanınızda olacağımızın garantisini veriyoruz.
Odabaşı Mah. Çevreyolu Cad. No:158/C Antakya HATAY
Telefon : (0326) 502 01 09
E-mail : info@akz.com.tr