Sıkça Sorulan Sorular

Fatura talep ediyorum
Rezervasyon gerçekleştirirken, fatura bilgilerinizi girebilirsiniz. Eğer girmeyi unutursanız lütfen mail yoluyla bize talepte bulununuz.
Araç fiyatları neden sabit değil ?
AKZ Motors & Rent A CAR belirli zamanlar da kampanya yapabilir, indirimler sağlayabilir.
Ne tür ödemeleri kabul ediyorsunuz?
AKZ Motors & Rent A CAR sadece online Kredi kartları, Debit kartları, Sanal Odeme kartları ile ödeme kabul etmektedir; Visa, MasterCard, American Express ve Bankamatik kartları.
Ön ödeme yapmadan araç kiralayabilir miyim?
Evet. Araçların listelendiği ekranda "Kredi kartı ile ofiste ödeme seçeneği" ibaresi varsa, tüm tutarı aracınızı teslim alırken ödeyebilirsiniz.
Hangi tür araçları kiralıyorsunuz ?
Binek ve hafif ticari segmentindeki tüm araçları kiralayabiliyoruz.
Araçla kaza yaptım ne olacak ?
Araçla kaza yapmanız durumunda derhal bize bilgi vererek kaza raporu tutturmalısınız bu durumda sizin bir sorumluluğunuz kalmaz.
Aracın bakımı sırasında, yerine araç veriliyor mu?
Aracın bakımı ya da hasar oluştuğunda, aracın 24 saat serviste kalması durumunda araca eşdeğer veya bir üst grup araç en kısa zamanda hizmetinize sunulur. Bu hizmet uzun dönem araç kiralamaları için geçerlidir.
Trafik cezalarını kim ödeyecek?
Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçların herhangi bir nedenle resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir. Şirketimiz ile akdedilmiş bulunan otomobil kiralama sözleşmesi gereğince kiracıların kullanımı sırasında ortaya çıkan trafik cezalarından bizim de haberdar olmamız zorunluluk haline gelmiştir.
Kiralama süreleri ne kadar ?
Günlük, haftalık, aylık ve yıllık periyotlarla araç kiralayabiliyoruz.
Araçlarla yurt dışına çıkılırmı?
Hayır araçlarımız yurt dışına çıkarılamaz.
Araç arıza yaptı ne yapmalıyım ?
Derhal ofisimizle irtibata geçiniz görevliler sizi yönlendirecek ve yol yardımı size gönderecektir. Eğer kısa sürede giderilecek bir arıza ise sorunun çözümü sağlanacaktır. Eğer uzun sürecek bir işlem var ise size yeni araç tahsis edilecektir ( müsaitlik durumuna göre ) bu durumda araçta kullanıcı hatası var ise edilen masraf ve verilen aracın ücreti ayrıca talep edilir.Aksi durumda kiracıdan herhangi birşey talap edilmez.
Kiraladığımız araçta km sınırı varmı ?
Günlük 200 KM Sınır bulunmaktadır.

Hızlı İletişim Formu BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN

AKZ Motors Rent A Car olarak ihtiyacınız olduğu her an yanınızda olacağımızın garantisini veriyoruz.
Odabaşı Mah. Çevreyolu Cad. No:158/C Antakya HATAY
Telefon : (0326) 502 01 09
E-mail : info@akz.com.tr